Porady

Aplikacja VTS – co to takiego?

aplikacja

Prowadzenie działalności w branży transportowej to olbrzymie wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Obszar logistyczny wymaga szerokiej wiedzy, odpowiednich nakładów czasowych i dbałości o każdy element, który wchodzi w zakres planowania. Optymalizacja szeregu procesów związanych z funkcjonowaniem biznesu oraz skuteczne zarządzenia kosztami własnej działalności to aspekty, które należy regularnie monitorować. Na rynku istnieją jednak firmy, które specjalizują się w przetwarzaniu danych dla użytkowników z branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej. Jednym z takich przedsiębiorstw jest VTS Project, który posiada dedykowaną aplikację. Czym w praktyce jest VTS aplikacja?

VTS Projekt – sposób działania

Na rynku istnieje wiele firm oferujących wsparcie biznesowe w obszarach związanych z logistyką, transportem i spedycją. Obecne możliwości technologiczne dają jednak szansę pójścia o krok dalej w kierunku zrównoważonej i w pełni świadomej weryfikacji działań firmy. Aspekt ten został zauważony przez twórców spółki VTS Projekt. Działania, jakie podejmuje to przedsiębiorstwo, skupiają się przede wszystkim na implementacji nowoczesnych i skutecznych rozwiązań logistycznych, dzięki którym przetwarzanie danych o działalności osób z branży TSL staje się intuicyjne i skuteczne. Misją spółki jest danie użytkownikom możliwości pominięcia skomplikowanych zapisów prawa transportowego oraz prawa pracy. Wszystko, co potrzebne do prowadzenia systematycznego monitoringu w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej znajduje się w dedykowanym, web’owym oprogramowaniu.

VTS aplikacja – co to jest?

Aplikacja VTS to zoptymalizowany system śledzenia pojazdów. Dzięki instalacji programu na urządzeniu użytkownik może uzyskać szczegółowe informacje o lokalizacji konkretnego środku transportu. Ponadto aplikacja posiada szereg dodatkowych funkcji, które kompleksowo monitorują poszczególne obszary w branży logistycznej, tj. podsumowania lokalizacji, raporty delegacji, podglądy wykroczeń, raporty AC czy aktywności i czas kierowcy. VTS aplikacja zaczyna monitorować działania zawodowe przedstawicieli branży TSL. Aby kompleksowo zapoznać się z jej możliwościami, twórcy oferują obszerną instrukcję. W treści instrukcji znajdują się informacje o sposobie wgrywania istotnych danych, a także sposobach generowania poszczególnych raportów. W celu zapozniania się z całym systemem działania aplikacji warto zajrzeć na stronę https://vtsproject.pl/.

Aplikacja weryfikująca czas kierowcy – VTS

VTS Projekt to jedna spółka w tej branży z nagrodą IBM. Dodatkowym udogodnieniem dla wielu potencjalnych przedstawicieli firm jest fakt, że aplikacja działa w veb’owym oprogramowaniu. Każdy moduł stanowi osobny produkt, co pozwala na pełną optymalizację działań aplikacji – wedle indywidualnych potrzeb i preferencji. VTS staje naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm TSL i oferuje produkt, który pozwala zweryfikować, czy pracownik wywiązuje się obowiązków zawartych w umowie i treściach ustawodawczych. Pozwala to na pełną optymalizację procesów biznesowych i wdrożenie skutecznego systemu planowania. Kalendarz i podgląd aktywności, raporty wykroczeń kierowców czy system pozwalający na uzupełnienie danych dotyczących diet i wynagrodzenia to tylko niektóre z możliwości, jakie daje użytkownikowi ta aplikacja.

VTS aplikacja – czy warto?

Aplikacja VTS to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie zoptymalizowany system pracy. Plan działania aplikacji został stworzony w oparciu o zapisy prawa transportowego i prawa pracy. Dzięki temu program jest w stanie zweryfikować jakiekolwiek nieprawidłowości w sposobie zapewniania wynagrodzeń. Wylicza także godziny nadliczbowe, diety czy dyżury. Sprawne działanie w przeglądarce stron www pozwala zapoznać się z zebranymi danymi z niemalże każdego miejsca na świecie – niezależnie od tego, czy korzystamy z komputera, laptopa, czy urządzenia mobilnego. Dbałość o legalną działalność w tym obszarze świadczy o profesjonalizmie i rzetelności właściciela firmy z branży TSL.

Podobne artykuły