Moda

Czym jest bodystocking?

Bodystocking, czyli jak dzięki coraz popularniejszej zmysłowej bieliźnie wykrzesać ze swojego ciała erotyczną iskrę i wzbudzić pożądanie partnera

Nasze współczesne postrzeganie świata i dążenie do poprawiania jakości swojego życia na każdym poziomie, a jednocześnie zerwanie z konwenansami i niespotykana wolność, jaką mogą cieszyć się współczesne kobiety, nadały bieliźnie zupełnie nowe znaczenie oraz kierunek. Z chęcią eksperymentujemy i odkrywamy nowe obszary, jednak być może nawet najbardziej zmysłowe majtki, staniki, rajstopy i inne rodzaje bielizny nie są dla Ciebie wystarczające i wydaje Ci się, że czegoś w nich brak. Tym czymś zapewne jest całościowe podkreślenie piękna Twojego ciała i wydobycia z niego wszystkich atutów, połączone z uniesieniem wywołanym reakcjami mężczyzn na Ciebie i Twoją autopercepcją. Wszystko to zapewnia coraz popularniejszy rodzaj bielizny, jakim jest bodystocking.

Bodystocking, czyli kobieta postrzegana jako integralna całość

Jeszcze stosunkowo niedawno Polki były dość  powściągliwe w kwestii, jaką jest dobór bielizny, jednak w końcu zdały sobie sprawę, jak bardzo może on wpłynąć na jakość życia. Każda kobieta jednak charakteryzuje się zupełnie innym rodzajem ciała. Każda z nas posiada elementy figury, z których jest dumna i chce je podkreślić, a jednocześnie być może i drobne mankamenty, które chciałaby nie tylko ukryć, ale nawet i zamienić je w atuty.

To właśnie umożliwia bodystocking, czyli rodzaj kombinezonu, który jest połączeniem body i pończoch, a więc zakrywa tułów, nogi i ręce. Poszczególne modele bardzo różnią się od siebie jednak w koncepcji tego, co ma być zakryte, a co należy odkryć. Bielizna ta wykonana być może z przeróżnych materiałów, jednak najpopularniejsze są tu z całą pewnością rozmaite siateczki, a w wielu modelach obecna jest również koronka, nadająca jeszcze więcej kobiecości i zmysłowości.

W przypadku bodystockingu jednak trzeba dokonywać wysoce świadomego wyboru i wziąć pod uwagę wiele czynników. Jeżeli chcesz więc wykrzesać ze swojego ciała jak najwięcej mocy, podkreślając jednocześnie swoje wnętrze, swoją osobowość, zastanów się nad sobą i swoim ciałem.

Jak wybrać idealny bodystocking podkreślający wszelkie atuty i maskujący niedoskonałości?

Dobór bodystockingu to sprawa wysoce indywidualna, a wiele kobiet eksperymentuje z różnymi modelami, zanim odkryje te ich rodzaje, które budzą efekt wow. Fundamentem wyboru odpowiedniego kombinezonu jest szczerość wobec siebie i zdrowe i w miarę możliwości jak najbardziej obiektywne postrzeganie swojego ciała. Dobrze by więc było, byś dobrze nawiązała z nim kontakt i odkryła je na nowo.

Zanim dokonasz więc wyboru, zanotuj wszelkie spostrzeżenia i obiekcje dotyczące własnej figury – zarówno te, które pochodzą od ciebie, jak i te, które usłyszałaś od innych, mając jednak na uwadze to, że nie zawsze można się sugerować uwagami innych osób. Mogą do nich należeć na przykład zaufana przyjaciółka, kosmetyczka, którą stale odwiedzasz, a także osoba, która pomaga ci w treningu nad twoim ciałem, jeżeli uczęszczasz na jakieś zajęcia ruchowe, fitness czy siłownię dla kobiet. Jednak w idealnym przypadku osobą, której zdanie powinnaś wziąć pod uwagę, jest Twój partner, gdyż – bądźmy szczere – to najczęściej dla niego chcesz wyglądać zmysłowo i obłędnie.

Wiele kobiet wybiera bodystocking wspólnie ze swoimi partnerami, jednak to wymaga sporej otwartości i szczerości, a jednocześnie zdrowego podejścia. Nic tak nie zbliża jednak kobiety i mężczyzny, jak szczera rozmowa o tym, co partnerowi się w nas podoba, a co postrzegać on może jako mankament. Oczywiście to samo dotyczyć powinno też jego osoby, a rozmowy takie dotyczyć powinny zawsze Was oboje. Wiele kobiet traktuje wspólny wybór bodystockingu jako pewnego rodzaju rytuał, który wzmacnia więź, buduje między mężczyzną a kobietą otwartość, napięcie erotyczne i szczerość.

Jeżeli chcesz jednak zrobić partnerowi niespodziankę i pewnego dnia dosłownie powalić go na ziemię twoją odnowioną dzięki bieliźnie energią i mocą pewności siebie, profesjonalną pomoc otrzymasz w dobrym sklepie sprzedającym takie wyroby, w których obsługa powinna pomóc dokonać Ci wyboru. Dobrze jest też przejrzeć ofertę rozmaitych sklepów i zapoznać się z licznymi galeriami zdjęć, które odkryją przed Tobą różnorodność tej bielizny i z pewnością pomogą dokonać właściwego wyboru.

Jeżeli już wybierzesz ten właściwy, idealny dla Ciebie bodystocking, przeniesiesz się w zupełnie nowy wymiar cielesno-duchowych uniesień, na nowo oczarujesz i zauroczysz partnera, wprowadzając zupełnie nową jakość do waszej sypialni, a jednocześnie wzbudzisz w nim samym także pragnienie wprowadzenia zmian, które taki sam efekt będą miały na Ciebie.

Sprawdź Bodystocking na Magiczna Bielizna!

Podobne artykuły